HLZ30007ZR3000KJ Vishay /Dale
  • More about HLZ30007ZR3000KJ Vishay /Dale
    HLZ30007ZR3000KJ Vishay /Dale
    HLZ30007ZR3000KJ is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. HLZ30007ZR3000KJ is described as RES CHAS MNT 0.3 OHM 10% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE