CSC11B0110K0FPA Vishay /Dale
  • More about CSC11B0110K0FPA Vishay /Dale
    CSC11B0110K0FPA Vishay /Dale
    CSC11B0110K0FPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC11B0110K0FPA is described as RES ARRAY 10 RES 10K OHM 11SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"