CSC10A03100KGPA Vishay /Dale
  • More about CSC10A03100KGPA Vishay /Dale
    CSC10A03100KGPA Vishay /Dale
    CSC10A03100KGPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC10A03100KGPA is described as RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"