CSC09A0115K0GPA Vishay /Dale
  • More about CSC09A0115K0GPA Vishay /Dale
    CSC09A0115K0GPA Vishay /Dale
    CSC09A0115K0GPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC09A0115K0GPA is described as RES ARRAY 8 RES 15K OHM 9SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM