CSC08B0310K0FPA Vishay /Dale
  • More about CSC08B0310K0FPA Vishay /Dale
    CSC08B0310K0FPA Vishay /Dale
    CSC08B0310K0FPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC08B0310K0FPA is described as RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"