CSC08A0368R0GPA Vishay /Dale
  • More about CSC08A0368R0GPA Vishay /Dale
    CSC08A0368R0GPA Vishay /Dale
    CSC08A0368R0GPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC08A0368R0GPA is described as RES ARRAY 4 RES 68 OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM