CSC06A01120KGPA Vishay /Dale
  • More about CSC06A01120KGPA Vishay /Dale
    CSC06A01120KGPA Vishay /Dale
    CSC06A01120KGPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC06A01120KGPA is described as RES ARRAY 5 RES 120K OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE