CSC04A0147K0GPA Vishay /Dale
  • More about CSC04A0147K0GPA Vishay /Dale
    CSC04A0147K0GPA Vishay /Dale
    CSC04A0147K0GPA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CSC04A0147K0GPA is described as RES ARRAY 3 RES 47K OHM 4SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS