CRCW25127K50FKTG Vishay /Dale
  • More about CRCW25127K50FKTG Vishay /Dale
    CRCW25127K50FKTG Vishay /Dale
    CRCW25127K50FKTG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW25127K50FKTG is described as RES SMD 7.5K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.