CRCW0402165RFKED Vishay /Dale
  • More about CRCW0402165RFKED Vishay /Dale
    CRCW0402165RFKED Vishay /Dale
    CRCW0402165RFKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0402165RFKED is described as RES SMD 165 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE