CRCW040215R0FKED Vishay /Dale
  • More about CRCW040215R0FKED Vishay /Dale
    CRCW040215R0FKED Vishay /Dale
    CRCW040215R0FKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW040215R0FKED is described as RES SMD 15 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK