CRCW040213R7FKED Vishay /Dale
  • More about CRCW040213R7FKED Vishay /Dale
    CRCW040213R7FKED Vishay /Dale
    CRCW040213R7FKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW040213R7FKED is described as RES SMD 13.7 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS