CRCW0402130RFKED Vishay /Dale
  • More about CRCW0402130RFKED Vishay /Dale
    CRCW0402130RFKED Vishay /Dale
    CRCW0402130RFKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0402130RFKED is described as RES SMD 130 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE