CRCW0402110RFKED Vishay /Dale
  • More about CRCW0402110RFKED Vishay /Dale
    CRCW0402110RFKED Vishay /Dale
    CRCW0402110RFKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0402110RFKED is described as RES SMD 110 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"