CRCW0402100KDHEDP Vishay /Dale
  • More about CRCW0402100KDHEDP Vishay /Dale
    CRCW0402100KDHEDP Vishay /Dale
    CRCW0402100KDHEDP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0402100KDHEDP is described as RES SMD 100K OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE