CRCW0201604RFKED Vishay /Dale
  • More about CRCW0201604RFKED Vishay /Dale
    CRCW0201604RFKED Vishay /Dale
    CRCW0201604RFKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0201604RFKED is described as RES SMD 604 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE