CRCW020149R9FKED Vishay /Dale
  • More about CRCW020149R9FKED Vishay /Dale
    CRCW020149R9FKED Vishay /Dale
    CRCW020149R9FKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW020149R9FKED is described as RES SMD 49.9 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK