CRCW0201332RFNED Vishay /Dale
  • More about CRCW0201332RFNED Vishay /Dale
    CRCW0201332RFNED Vishay /Dale
    CRCW0201332RFNED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0201332RFNED is described as RES SMD 332 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM