CRCW0201120KFKED Vishay /Dale
  • More about CRCW0201120KFKED Vishay /Dale
    CRCW0201120KFKED Vishay /Dale
    CRCW0201120KFKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0201120KFKED is described as RES SMD 120K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"