CRA12E08324K0JTR Vishay /Dale
  • More about CRA12E08324K0JTR Vishay /Dale
    CRA12E08324K0JTR Vishay /Dale
    CRA12E08324K0JTR is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA12E08324K0JTR is described as RES ARRAY 4 RES 24K OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"