CRA12E0831K80JTR Vishay /Dale
  • More about CRA12E0831K80JTR Vishay /Dale
    CRA12E0831K80JTR Vishay /Dale
    CRA12E0831K80JTR is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA12E0831K80JTR is described as RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 2012. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"