CRA06S083470KJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S083470KJTA Vishay /Dale
    CRA06S083470KJTA Vishay /Dale
    CRA06S083470KJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S083470KJTA is described as RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"