CRA06S08336R0JTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S08336R0JTA Vishay /Dale
    CRA06S08336R0JTA Vishay /Dale
    CRA06S08336R0JTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S08336R0JTA is described as RES ARRAY 4 RES 36 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X