CRA06S08336K0JTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S08336K0JTA Vishay /Dale
    CRA06S08336K0JTA Vishay /Dale
    CRA06S08336K0JTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S08336K0JTA is described as RES ARRAY 4 RES 36K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE