CRA06S083270RJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S083270RJTA Vishay /Dale
    CRA06S083270RJTA Vishay /Dale
    CRA06S083270RJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S083270RJTA is described as RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM