CRA06S0831K30JTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S0831K30JTA Vishay /Dale
    CRA06S0831K30JTA Vishay /Dale
    CRA06S0831K30JTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S0831K30JTA is described as RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM