CRA06S08311K0JTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S08311K0JTA Vishay /Dale
    CRA06S08311K0JTA Vishay /Dale
    CRA06S08311K0JTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S08311K0JTA is described as RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH