CRA06S043510KJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S043510KJTA Vishay /Dale
    CRA06S043510KJTA Vishay /Dale
    CRA06S043510KJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S043510KJTA is described as RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM