CRA06S043300KJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S043300KJTA Vishay /Dale
    CRA06S043300KJTA Vishay /Dale
    CRA06S043300KJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S043300KJTA is described as RES ARRAY 2 RES 300K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE