CRA06S043180RJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S043180RJTA Vishay /Dale
    CRA06S043180RJTA Vishay /Dale
    CRA06S043180RJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S043180RJTA is described as RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM