CRA06S043120KJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06S043120KJTA Vishay /Dale
    CRA06S043120KJTA Vishay /Dale
    CRA06S043120KJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06S043120KJTA is described as RES ARRAY 2 RES 120K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS