CRA06P043160KJTA Vishay /Dale
  • More about CRA06P043160KJTA Vishay /Dale
    CRA06P043160KJTA Vishay /Dale
    CRA06P043160KJTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA06P043160KJTA is described as RES ARRAY 2 RES 160K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE