CRA04S08362K0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S08362K0JTD Vishay /Dale
    CRA04S08362K0JTD Vishay /Dale
    CRA04S08362K0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S08362K0JTD is described as RES ARRAY 4 RES 62K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK