CRA04S083390KJTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S083390KJTD Vishay /Dale
    CRA04S083390KJTD Vishay /Dale
    CRA04S083390KJTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S083390KJTD is described as RES ARRAY 4 RES 390K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"