CRA04S08320K0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S08320K0JTD Vishay /Dale
    CRA04S08320K0JTD Vishay /Dale
    CRA04S08320K0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S08320K0JTD is described as RES ARRAY 4 RES 20K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM