CRA04S08313K0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S08313K0JTD Vishay /Dale
    CRA04S08313K0JTD Vishay /Dale
    CRA04S08313K0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S08313K0JTD is described as RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE