CRA04S083100KJTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S083100KJTD Vishay /Dale
    CRA04S083100KJTD Vishay /Dale
    CRA04S083100KJTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S083100KJTD is described as RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH