CRA04S043820RJTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S043820RJTD Vishay /Dale
    CRA04S043820RJTD Vishay /Dale
    CRA04S043820RJTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S043820RJTD is described as RES ARRAY 2 RES 820 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM