CRA04S04368R0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04S04368R0JTD Vishay /Dale
    CRA04S04368R0JTD Vishay /Dale
    CRA04S04368R0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04S04368R0JTD is described as RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V