CRA04P08368R0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04P08368R0JTD Vishay /Dale
    CRA04P08368R0JTD Vishay /Dale
    CRA04P08368R0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04P08368R0JTD is described as RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH