CRA04P08327R0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04P08327R0JTD Vishay /Dale
    CRA04P08327R0JTD Vishay /Dale
    CRA04P08327R0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04P08327R0JTD is described as RES ARRAY 4 RES 27 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK