CRA04P08313K0JTD Vishay /Dale
  • More about CRA04P08313K0JTD Vishay /Dale
    CRA04P08313K0JTD Vishay /Dale
    CRA04P08313K0JTD is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Array Network Resistor category. CRA04P08313K0JTD is described as RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM