CMF5516K900FHEB Vishay /Dale
  • More about CMF5516K900FHEB Vishay /Dale
    CMF5516K900FHEB Vishay /Dale
    CMF5516K900FHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5516K900FHEB is described as RES 16.9K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE