CMF502K4300FHEB Vishay /Dale
  • More about CMF502K4300FHEB Vishay /Dale
    CMF502K4300FHEB Vishay /Dale
    CMF502K4300FHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF502K4300FHEB is described as RES 2.43K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"