CMF5020R000BEEB Vishay /Dale
  • More about CMF5020R000BEEB Vishay /Dale
    CMF5020R000BEEB Vishay /Dale
    CMF5020R000BEEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5020R000BEEB is described as RES 20 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE