CMF5020K500FHEB Vishay /Dale
  • More about CMF5020K500FHEB Vishay /Dale
    CMF5020K500FHEB Vishay /Dale
    CMF5020K500FHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5020K500FHEB is described as RES 20.5K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE