VTM48ET120T025A00 Vicor Corp
  • Part Number: VTM48ET120T025A00
  • Manufacturer Name: Vicor Corp
  • Description: VTM CURRENT MULTIPLIER 12V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VTM48ET120T025A00 Vicor Corp
    VTM48ET120T025A00 Vicor Corp
    VTM48ET120T025A00 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. VTM48ET120T025A00 is described as VTM CURRENT MULTIPLIER 12V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM