V375C28C75BL Vicor Corp
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V375C28C75BL Vicor Corp
    V375C28C75BL Vicor Corp
    V375C28C75BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375C28C75BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT