V300B24C150BL Vicor Corp
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V300B24C150BL Vicor Corp
    V300B24C150BL Vicor Corp
    V300B24C150BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V300B24C150BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK