V28C3V3C50BL Vicor Corp
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V28C3V3C50BL Vicor Corp
    V28C3V3C50BL Vicor Corp
    V28C3V3C50BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V28C3V3C50BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM